Ugrás a fő tartalomra

8200 Veszprém, Eötvös Károly utca 1.

+36 70 199 6002

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Gazdasági asszisztens

A Veszprémi Szakképzési Centrum gazdasági asszisztens munkakör betöltésére középfokú iskolai végzettséggel keres munkavállalót.

Állást hirdető szakképző intézmény

Intézmény Neve Veszprémi Szakképzési Centrum
Intézmény címe 8200 Veszprém, Eötvös Károly utca 1.
Honlap https://veszpremszc.hu/
E-mail cím titkarsag@veszpremszc.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama Határozatlan
Foglalkoztatás jellege Munkaviszony keretében teljes munkaidővel
Munkavégzés helye 8200 Veszprém, Bartók Béla utca 12.
Feladat típusa Gazdasági asszisztens
Illetmény A szakmai tapasztalatnak megfelelő bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagot
Elvárt képzettség Középfokú iskolai végzettség
Leírás

Feladatok:
•    Analitikus nyilvántartásokat vezet,
•    Elkészíti a szükséges formanyomtatványokat,
•    Vezeti az energetikai számlák analitikus nyilvántartását,
•    Adminisztrációs és dokumentálási feladatokat lát el,
•    A gépjárműpark menetleveleit havi rendszerességgel ellenőrzi, elvégzi a nyilvántartással összefüggő adminisztrációt,
•    Anyag- és eszközmozgási bizonylatainak adminisztratív ügyintézését végzi.
Elvárások:
-    középfokú iskolai végzettség,
-    MS Office ismeretek, táblázatkezelés, szerkesztés gyakorlott felhasználói szinten,
-    önálló és csapatmunkára való hajlam,
-    pontosság, precizitás, logikus gondolkodás.
Előny:
-    műszaki adminisztrációban szerzett gyakorlat,
-    hasonló munkakörben eltöltött 1-3 év tapasztalat,
Amit kínálunk:
-    változatos munkafeladatok, önálló munkavégzési lehetőség,
-    fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban.
Fizetés:
A szakmai tapasztalatnak megfelelő bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagot.
Ha szeretne egy szakmailag igényes és elkötelezett csapatban dolgozni, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a huber@veszpremszc.hu e-mail címre küldheti.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
Huber Rozália +36-70-199 6004

Betölthetőség időpontja
Jelentkezési határidő 2024. november 3.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK

    • SZC logo fehér
    • Veszprémi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 70 199 6002

      E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

      OM azonosító: 203066

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975

    2024Veszprémi Szakképzési Centrum