Veszprémi Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Hírek


2022. nov. 9.


SZC

  Támogatást kapott a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum a JAF Holz Ungarn Kft.-től

  JAF Holz Ungarn Kft. filozófiájában mindig is központi szerepet töltött be a magyarországi faipari szakma képzésének támogatása, és mint az egyik legnagyobb faipari vállalat a régióban, kötelességüknek tekintik, hogy támogassák az új generáció képzését és felkészülését. Nagy örömünkre ezúttal egyik iskolánkat, a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumot támogatta 500 000 Ft-tal. A felajánlott összegről szóló Támogatási Oklevelet Kovács György kirendeltségvezető úr adta át.

  Támogatást kapott a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum a JAF Holz Ungarn Kft.-től

  Nagyon köszönjük a támogatást és szakmai partnerünk elkötelezettségét a minőségi szakképzés mellett!

  A faanyag támogatást iskolánk az A. épület II. emeleti folyosóján a falfülkék burkolására és beülőinek elkészítésére fogja fordítani. A faipari munkákat projektfeladat keretében az asztalos és faipari technikus diákjaink fogják megvalósítani.

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

  Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

  Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. november elején egyhetes mallorcai mobilitáson járt négy oktatónk, ahol szuperintenzív kezdő spanyol nyelvkurzuson vehettek részt.

  2023. nov. 17.

  Erasmus+ 3. projektév - Máltán tanultak angolul oktatónk

  Erasmus+ 3. projektév - Máltán tanultak angolul oktatónk

  Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. október végén kéthetes máltai mobilitáson járt öt oktatónk, ahol intenzív angol nyelvkurzuson vehettek részt.

  2023. nov. 6.

  Szakmai előadások és kiállítás a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  Szakmai előadások és kiállítás a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  Az építészet világnapja kapcsán szakmai előadásokat tartottak és kiállítás is volt a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  2023. okt. 5.


  SZC  • KIM
  • IKK
   Széchenyi 2020

    • SZC logo fehér
    • Veszprémi Szakképzési Centrum

     8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.

    • Telefon: +36 70 199 6002

     E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

     OM azonosító: 203066

     Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975


    2023Veszprémi Szakképzési Centrum