Veszprémi Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Hírek


2023. jún. 15.


SZC

  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara június 8-án tartotta hagyományos tanévzáró ünnepségét, amelyen a szakképzés helyzetének áttekintése mellett sor került a kiváló tanulók, oktatók és duális képzőhelyek elismerésére.

  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  Az ünnepséget dr. Somogyi Istvánné főtitkár nyitotta meg, majd Bihall Tamás a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara oktatási és képzési ügyekért felelős alelnöke előadásában értékelte az elmúlt tanévet. Tornai Tamás alelnök köszöntötte a megjelenteket és felhívta a figyelmet a szakmatanulás, a szakképzés fontosságára.

  Az előadásokat a díjátadás követte.

  Iskoláinkból az országos szakmai versenyeken (SZKTV/OSZTV) 2 tanulónk szerepelt sikeresen. Őket a kamara jutalomban részesítette:

  • Vegyész technikus szakmában 3. helyezést ért el: Hopotószki Erik, a VSZC Ipari Technikum tanulója,
  • Kereskedő és webáruházi technikus szakmában 2. helyezést ért el: Molnár Szabolcs, a VSZC Öveges József Technikum és Kollégium tanulója.

  A kamara az első, második és harmadik helyen végzett tanulók oktatónak felkészítő munkáját - a fenntartókkal kötött megállapodás alapján - pénzjutalommal és oklevéllel díjazta. Az alábbi oktatóink részesültek elismerésben:

  • Pulai Gáborné, a VSZC Ipari Technikum oktatója;
   Grau Angéla, a VSZC Öveges József Technikum és Kollégium oktatója.

  Az intézmények javaslata alapján a következő tanulóink kapták Az Év Tanulója kamarai díjat:

  • Barcza Krisztina, a VSZC „SÉF” Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskolájának turisztikai szervező, értékesítő tanulója,
  • Nemes Mátyás, a VSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégiumának szakács tanulója,
  • Németh Noémi, a VSZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikumának vállalkozási és bérügyintéző tanulója,
  • Ozsváth Lili Vivien, a VSZC Öveges József Technikum és Kollégiumának kereskedelem ágazatban érettségizett tanulója.

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara hatodik alkalommal azokat az iskolai oktatókat is elismerésben részesíti, akik több éve foglalkoznak tanulóképzéssel és áldozatvállalásukkal, színvonalas munkájukkal hozzájárulnak a megye szakembereinek kineveléséhez. Idén öten részesültek elismerésben, melyből három iskolai oktató nálunk tanít!

  • Wachtler Edina, a Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum oktatója, felnőttképzési koordinátora;
  • Koncz Attila Árpád, a Veszprémi SZC Öveges József Technikum és Kollégium oktatója;
  • Varga Zoltán, a Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Gimnázium szakmai oktatója.

  Szívből gratulálunk minden díjazottnak!

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

  Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

  Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. november elején egyhetes mallorcai mobilitáson járt négy oktatónk, ahol szuperintenzív kezdő spanyol nyelvkurzuson vehettek részt.

  2023. nov. 17.

  Erasmus+ 3. projektév - Máltán tanultak angolul oktatónk

  Erasmus+ 3. projektév - Máltán tanultak angolul oktatónk

  Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. október végén kéthetes máltai mobilitáson járt öt oktatónk, ahol intenzív angol nyelvkurzuson vehettek részt.

  2023. nov. 6.

  Szakmai előadások és kiállítás a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  Szakmai előadások és kiállítás a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  Az építészet világnapja kapcsán szakmai előadásokat tartottak és kiállítás is volt a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikumban.

  2023. okt. 5.


  SZC  • KIM
  • IKK
   Széchenyi 2020

    • SZC logo fehér
    • Veszprémi Szakképzési Centrum

     8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.

    • Telefon: +36 70 199 6002

     E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

     OM azonosító: 203066

     Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975


    2023Veszprémi Szakképzési Centrum