Veszprémi Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Hírek


2022. jún. 7.


SZC

  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara június 2-án tartotta hagyományos tanévzáró ünnepségét, amelyen a szakképzés helyzetének áttekintése mellett sor került a kiváló tanulók, oktatók és duális képzőhelyek elismerésére.

  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  Az ünnepséget Dr. Somogyi Istvánné főtitkár nyitotta meg, majd Dr. Magyar Zita a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal elnökasszonya előadásában értékelte az elmúlt tanévet. Dr. Markovszky György elnök köszöntötte a megjelenteket és felhívta a figyelmet a szakmatanulás, a szakképzés fontosságára.

  Az előadásokat a díjátadás követte.

  Iskoláinkból az országos szakmai versenyeken (SZKTV/OSZTV) 4 tanuló szerepelt sikeresen. Őket a kamara tárgyjutalomban részesítette:

  • Vegyésztechnikus szakmában 5. helyezést ért el: Karvaly Krisztián Márk, a Veszprémi SZC Ipari Technikum tanulója,
  • Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakmában 4. helyezést ért el: Jakab Márton, a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum tanulója,
  • Környezetvédelmi technikus szakmában 3. helyezést ért el: Kuczi Nikolett, a Veszprémi SZC Ipari Technikum tanulója,
  • Gépi forgácsoló szakmában 1. helyezést ért el: Schaffer Márk József, a Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz technikum tanulója.

  Az intézmények javaslata alapján a következő tanulóink kapták Az Év Tanulója kamarai díjat:

  • Fejes Bence László, a VSZC Öveges József Technikum és Kollégiumának villanyszerelő tanulója,
  • Jakab Márton, a VSZC Táncsics Mihály Technikumának központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő tanulója,
  • Karvaly Krisztián Márk, a Veszprémi SZC Ipari Technikumának vegyésztechnikus tanulója,
  • Kincses Mária Anna, a VSZC Jendrassik-Venesz Technikumának cukrász tanulója,
  • Kuczi Nikolett, a VSZC Ipari Technikumának környezetvédelmi technikus tanulója,
  • Tóth Boldizsár Attila, a VSZC „SÉF” Vendéglátás-Turizmus Technikum és Szakképző Iskolájának pincér tanulója.

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara hatodik alkalommal azokat az iskolai oktatókat is elismerésben részesíti, akik több éve foglalkoznak tanulóképzéssel és áldozatvállalásukkal, színvonalas munkájukkal hozzájárulnak a megye szakembereinek kineveléséhez. Idén négyen részesültek elismerésben és pénzjutalomban, melyből kettő iskolai oktató nálunk tanít!

  • Boros Péter, a Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Technikum oktatója,
  • Kerékgyártó Barnabás, a Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum oktatója.

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Elnöksége a tanulóképzés ösztönzésére díjat alapított a legjobb duális képzőhelyek részére, amelyet minden évben a kamara külső szakértői által javasolt három vállalkozás kaphat meg. A vállalkozások pénzjutalomban és elismerő oklevélben részesülnek. Büszkék vagyunk rá, hogy a a szakértők véleménye alapján „Az év duális képzőhelye” kitüntetést egyik duális képzőhelyünk, az E.ON Zrt., Veszprém kapta!

  Szívből gratulálunk minden díjazottnak!

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  Kamarai tanévzáró ünnepségen kaptak diákjaink, oktatóink elismerést

  A Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara június 8-án tartotta hagyományos tanévzáró ünnepségét, amelyen a szakképzés helyzetének áttekintése mellett sor került a kiváló tanulók, oktatók és duális képzőhelyek elismerésére.

  2023. jún. 15.


  SZC

  Szakma Sztár Fesztivál - 2023

  Szakma Sztár Fesztivál - 2023

  A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara immár 16. alkalommal szervezte meg az országos szakmai versenyeket, melyek döntői 2023. április 24-25. között kerültek megrendezésre Budapesten, a Hungexpo Budapesti Kongresszusi és Kiállítási Központ F és G pavilonjaiban.

  2023. ápr. 26.


  SZC

  ÁSZÉV II. forduló (írásbeli döntő)

  ÁSZÉV II. forduló (írásbeli döntő)

  ÁSZÉV II. forduló (írásbeli döntő) a 2022/2023. tanévi Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye.

  2023. febr. 22.


  SZC  • KIM
  • IKK
   Széchenyi 2020

    • SZC logo fehér
    • Veszprémi Szakképzési Centrum

     8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.

    • Telefon: +36 70 199 6002

     E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

     OM azonosító: 203066

     Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975


    2023Veszprémi Szakképzési Centrum